Akce.cz


Případ mrtvého nebožtíka

Místo
Masarykovo náměstí 159, 27401 Slaný
Datum konání
Typ

Více

Příliš osobní známost

Místo
náměstí Sítná 3127, Kročehlavy, 27201 Kladno
Datum konání
Typ

Více

Datum konání
Typ

Více

Beat Sisters + ék

Datum konání
Typ

Beat Sisters + ék v Poldofce Tento koncert je součástí naší šňůry společně s maďarskou kapelou ék. Další termíny koncertů naleznete zde a na Facebooku.

Více

Dýňoknír

Místo
J. Hory 1981, 27201 Kladno
Datum konání

Příběh o málé holčičce Horymíře a jejím strýčkovi Herbertovi, ve kterém musí oba spojit síly, aby porazili protivné zlo. „Slečno Horymíro, zde sedící pán je váš strýc Herbert a vy tu s ním odteď budete bydlet.“ Když se malá holčička Horymíra tuto větu doslechne, vyloží si ji úplně jinak, než bylo zamýšleno. Rozhodně se na pobyt u strýce Herberta, podivného pěstitele dýní, netěší. Strýc Herbert totiž moc dětem nerozumí. Je už přece dospělákem tak moc dlouho. Neví proto, jak Horymíru rozveselit. K nápomoci už vůbec nejsou protivné vrány, které kolem poletují a působí jen potíže. Takovou situaci může vyřešit snad už jen opravdový superhrdina! Horymíra se bude snažit pochopit svět dospělých a Herbert se bude pokoušet rozpomenout na svá dětská léta a probudit v sobě superhrdinu. Nikdy totiž není psáno, že si tyto rozdílné říše nemohou nakonec i rozumět. Režie, scénář, návrhy kostýmů: Eva Vrbová Hudba a texty: Jan Mottl a Eva VrbováScéna: Délka 45 min Vhodné pro děti od 5 let CENA: 60,-Kč děti, 80,-Kč dospělí REZERVACE: www.divadelkouzvonu.cz rezervace@divadelkouzvonu.cz Doporučujeme vstupenky rezervovat. Kapacita sálu je značně omezena.

Více

Datum konání
Typ

Více

STEEL CITY SPRING 2020

Datum konání
Typ

Po dvou letech se na Kladno vrací ska-punkový VISION DAYS, spolu s nimi zahrají v Auto Da Fé domácí RECKLESS, legendární punkrock ze Strašic SEX DEVIANTS a nová krev na scéně thrash metalový Comander.

Více

GObec mapový server

GOobecJarpice.png

17. 1. Drahoslav

Zítra: Vladislav

Návštěvnost stránek

048772