Akce.cz


Turne!ečko Kazoo or die!

Datum konání
Typ

Totální nasazení, které na společné koncertní šňůře s E!E a The Fialky představí i zbrusu nové CD/LP vyráží už dvacátým devátým rokem na turné. Tentokrát kapela navštíví celkem 16 měst (Čechy, Morava, Slovensko) a 14 kulturních domů (pouze v Praze a Bratislavě proběhne klubové vystoupení). Totální nasazení uvidíte v sestavě Sváťa, Franky, Karloss a na postu druhého kytaristy a zpěváka se představí staronový člen – Pavel Pešata alias P.P. Cvok. Kapela s sebou přiveze nový koncertní repertoár, ve kterém  samozřejmě nebudou chybět známé a žádané hitovky. Většinu koncertů pojedou Totáči s vlastním zvukem a světelným parkem. Dle slov šéfa pořádající agentury ForFUN Agency, Aleše Uhlíře to bude největší totální šau :)  v historii Totálního nasazení. „Čekají nás více než tři hodiny neskutečně energické smršti, protože Totáči, E!Ečka a The Fialky jsou prostě zabijáci ve svém oboru“, dopňuje Aleš

Více

Polomrtvé ovzduší

Místo
J. Hory 1981, 27201 Kladno
Datum konání
Typ

aneb postkomediální apokalypsa Nová hra pro dospělé z dílny Divadélka U Zvonu z blízké postapokalyptické budoucnosti.Převážně komickou formou s nesčetnými prvky ironie, nadsázky, satiry a absurdity vyprávěný příběh skupiny „přeživších“, kteří se vydávají na cestlu za hledáním hudebního nástroje, při níž vyplývají na povrch okolnosti, které mění vztahy i osobnosti postav.Scénář: Jan Mottl - na motivy stejnojmenné novely Janína Motbarta, na které autor dosud pracuje.Režie: Antonín HegenbartDramaturgie: Jan MottlCENA: 100,-KčKLADENSKÉ DIVADÉLKOREZERVACE:www.divadelkouzvonu.czrezervace@seznam.czDoporučujeme vstupenky rezervovat. Kapacita sálu je omezena.

Více

koncert Zoliho Smečka + Sklad Na Rock

Datum konání
Typ

koncert kapel: Zoliho Smečka ze Řevničova + Sklad Na Rock z Kladna

Více

3+1 pro Erbena

Místo
J. Hory 1981, 27201 Kladno
Datum konání
Typ

Dramatické zpracování čtyř básní z jedné z nejslavnějších českých sbírek z období romantismu Kytice od K. J. Erbena.Při čtění básně můžete zachytit víc než příběh. Můžete zřít básníkovu duši. My vám pomůžeme odhalit temná tajemství, která se skrývají za květnatými verši.Představení naplněné emocemi ukazuje nitro básně z pohledu čtenáře tak, jak byste si je nepřáli zažít.Režie: Dominika Šťastná & Antonín HegenbartKLADENSKÉ DIVADÉLKOVstupné: 100,-KčREZERVACE:www.divadelkouzvonu.czrezervace@divadelkouzvonu.czVstupenky si prosím rezervujte přes rezervační systém na www.divadelkouzvonu.czKapacita sálu je omezena.

Více

Datum konání
Typ

Více

16. 2. Ljuba

Zítra: Miloslava

Návštěvnost stránek

038972