Akce.cz


Bumblebee

Místo
náměstí Sítná 3127, Kročehlavy, 27201 Kladno
Datum konání
Typ

Více

THE BEATLES REVIVAL: Vánoční koncert

Datum konání
Typ

The Beatles Revival Band z Kladna jsou jednou z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin. Vystupují od roku 1996 a mají za sebou více než 1700 úspěšných koncertů, TV natáčení, vystoupení v divadlech a kulturních centrech, na firemních párty a plesech, večírcích, festivalech a Silvestrech a to nejen v Čechách ale i v Holandsku, Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku a dokonce v rodišti legendární čtveřice – severoanglickém Liverpoolu! Klíčem k tomuto obrovskému úspěchu je nejen dokonalé nastudování a provedení každé z padesáti skladeb, které má skupina v repertoáru, ale i neuvěřitelná fyzická a hlasová podobnost členů skupiny s opravdovými Beatles. Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali, stylové účesy a detailně okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členů na pódiu. Vše korunuje pro Beatles nepostradatelný levoruký baskytarista, který s lehkostí a dokonalým feelingem hraje party svého protějšku – Paula McCartneyho. Dále skupina používá jedině originální vintage nástroje Rickenbacker, Gretsch, Hofner a Ludwig a aparatury VOX, na něž hráli Beatles a díky nimž je dosaženo absolutně autentického zvuku, který znáte z desek či záznamů koncertů Beatles. Dokonce i takové zdánlivě nepodstatné detaily jako originální chromované stojany VOX pod zesilovače nebo originální boty Beatles Chelsea Cavern Boots jsou pro skupinu důležité. Žádná odchylka od originálu není dovolena a každičký detail má své důležité místo a pomáhá utvářet perfektní celek, který přesvědčí i toho nejzarytějšího detailistu a milovníka originálu. Na pozvání do anglického Liverpoolu vystoupili třikrát v legendárním Cavern Clubu. Po vystoupení přišel dokonce skupině poděkovat dlouholetý tajemník Beatles Alistair Taylor. Prohlásil, že vystoupení bylo naprosto dokonalé a chvílemi prý nevěřil, že na pódiu nehrají praví Beatles.

Více

Duhová naděje

Místo
J. Hory 1981, 27201 Kladno
Datum konání
Typ

Pohádka plná emocí a barev, příběh velkého dobrodružství o záchraně barevného světa plný písniček, radosti, přátelství a lásky, který svým poutavým vyprávěním zaujme publikum od nejmladšího po nejstaršího diváka. Přijďte si s námi vychutnat kouzlo pohádkového světa, kde je možné i nemožné. Nechte se unést v duhovém víru a staňte se opět na chvíli dítětem. Režie, scénář, kostýmy a masky, hudba a texty:Dominika Šťastná & Ludmila HájkováStudio ©Uni-T RecordsDélka: 75minVstupné: 60,-Kč děti, 80,-Kč dospělíKLADENSKÉ DIVADÉLKOREZERVACE:www.divadelkouzvonu.czrezervace@divadelkovuzvonu.czDoporučujeme vstupenky rezervovat. Kapacita sálu je omezena.

Více

Datum konání
Typ

Více

WITHIN DESTRUCTION TOUR 2019

Datum konání
Typ

WITHIN DESTRUCTION TOUR 2019 - KLADNO 16.2.2019 / veřejnost od 19 hod předprodej SMS Ticket: 110 Kč / na místě 150 kč NAHUM - death thrash (Ostrava) ...celebration of 15 years of total metal massacre... ...new album out...special show... www.facebook.com/nahummetal/ INNERSPHERE - melodic death (Plzeň) www.facebook.com/innerspheremetal/ PURNAMA - death black (Turnov) www.facebook.com/Purnama-294176080610664/ BEYOND THE MIRROR death thrash (Kladno) https://www.facebook.com/Beyond-the-Mirror-1561519904114681/

Více

Datum konání
Typ

Více

15. 12. Radana

Zítra: Albína

Návštěvnost stránek

036955