Akce.cz


Z davu & Kolektivní Halucinace v Dundee Jamu

Datum konání
Typ

Z davu přivezou písničky z nový desky U srdce jak. Kolektivní Halucinace bude sice domácí, ale zároveň husté.

Více

THE WILDERNESS (SK) / FABRIKA (KL)

Datum konání
Typ

27.9.2018 koncert v music pubu Auto Da Fé. THE WILDERNESS /SK/ FABRIKA (KL)

Více

PERMANENTNÍ TOUR

Datum konání
Typ

Jedinečné koncerty nestárnoucí rockové legendy české hudební scény. Skupina Olympic ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahraje skladby z posledních čtyř alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků, Souhvězdí romantiků a Trilobit. Samozřejmě že dojde i na největší hity.

Více

AN ACCIDENT / MAD RABBITS / PAINT ME RED - ▲▼ - POLDOFKA

Datum konání
Typ

AN ACCIDENT: Nádech alternativní muziky spolu s krvelačným punkem, který nenechá obecenstvo dlouho rozmýšlet se nad koupi aperitivu a dá jasně najevo, že stage patří právě této formaci. An ACCIDENT, nová formace zkušenějších muzikantů s plánem prorazit pomocí raritních melodií s příchutí syrového alternativního souboje kytar a rytmů. PAINT ME RED: Kapela vznikla na podzim v roce 2017, kdy začala skládat své první blues rockové riffy. Od té doby experimentovala se žánry jako grunge, post-punk, psychedelic nebo hardcore, aby tak vytvořila svou unikátní směs, která poskytne dostatek prostoru pro sebevyjádření. Zpěv je nepřesnej, zato dost nasranej, texty nihilistický a uplakaný. Šílený kytarový sóla, pevná basa a zdivočelý bicí. Bližší info brzy ♥ - ▲▼ -

Více

KOLAPS TOUR 2019

Datum konání
Typ

Připrav se na podzimní KOLAPS, který zažiješ na jednom ze šestnácti koncertů připravovaného KOLAPS TOUR kapel zakázanÝovoce a RECKLESS! Speciálním hostem na všech koncertech bude domažlická skupina Zastodeset. :) Kapela zakázanÝovoce na začátku roku 2019 představila nový dvoj-singl ŠŤASTNEJ OUTSIDER a připravuje další nové pecky, které zazní už na podzimním turné. Nebudou ale samozřejmě chybět hitovky jako Vem si mě, Pornostár, Nikdy nezapomenem a mnoho dalších. Spřátelená kladenská punk-rocková kapela RECKLESS vydala v dubnu nové album s názvem KOLAPS, ze kterého představí na turné většinu songů. V set listu nebudou chybět singly jako Carpe Diem, Poďme, Lůzr nebo Vnitřní boj, na který kapela začátkem tohoto roku natočila nový videoklip. Na všech koncertech se jako speciální host představí domažlická pop-rocková kapela Zastodeset, která připravuje také novou desku a její křest proběhne v rámci turné 19.10. v domažlickém kulturním domě. Těš se na energické vystoupení a skvělou pódiovou show! Předprodej již brzy na www.ticketstream.cz a www.shopngo.cz.

Více

ŠACHOFFNICE TOUR | Druhý tah - podzim 2019

Datum konání
Typ

Přední česká hardrocková kapela Traktor vydala nové album Šachoffnice a objela s ním úspěšné jarní turné po vyprodaných sálech a zaplněných halách. Koncerty probíhaly v euforické atmosféře s velkolepou scénu v motivu šachovnice a přinesly pozitivní ohlasy u fanoušků i médií. A tak se kapela v turné rozhodla pokračovat i na podzim: 1. listopadu 2019 vyrazí s druhým tahem Šachoffnice po šestnácti zastávkách napříč republikou. Na diváky čeká poctivý hard&heavy koncert s podmanivými texty, tématickými videoprojekcemi, speciálními efekty a autogramiádou členů kapely.

Více

20. 8. Bernard

Zítra: Johana

Návštěvnost stránek

044586