Akce.cz


Konkurz Divadélka U Zvonu

Místo
J. Hory 1981, 27201 Kladno
Datum konání

Taky ti každý říká, že jsi herec nebo hérečka? Pojď to zkusit k nám. U nás se vyblbneš do sytosti. Na věku nám nezáleží, ale mělo by ti být víc jak 12 let, protože jinak bychom pro tebe neměli dostatek vhodných rolí. Pokud se konkurzu chceš zúčastnit, vyplňt prosím online formulář na našem webu a připrav si * krátký monolog nebo vyprávění na cca 3min * píseň nebo její úryvek * pokud hrajete na nějaký hudební nástroj, klidně ho přineste s sebou KDE SE KONKURZ KONÁ: Kladenské divadélko je žlutá budova naproti velkému divadlu kousek od Centralu nebo autobusového nádraži, je jasně označená. Vstup do divadla naleznete úplně vlevo. KDO JSME: Jsme amatérský divadelní soubor s 28 letou tradicí. Od roku 2002 máme domovskou scénu v Kladenském divadélku. Hrajeme převážně pohádky pro děti, ale také hry pro dospělé. Naším publikem jsou školy, školky a běžné obecenstvo z Kladna a okolí. Kromě běžných představení se zúčastňujeme i různých festivalů, venkovních představení a charitativních akcí. Jsme parta fajn mladých lidí, které divadlo baví, někteří herectví dokonce i studují. Je nám od 11 do nekonečna a věk nikoho neřešíme, bereme všechny jako sobě rovné. Každý rok jezdíme na několikadenní soustředění do Malíkovic, kde kromě zkoušení zažijeme i spoustu legrace a zábavy. Na našich webových stránkách naleznete fotografie z her, které hrajeme nebo jsme kdy hráli a aktuální program. KDY ZKOUŠÍME: Zkoušky probíhají každé pondělí a středu od 16hod do 20hod. Z toho vyplývá, že pokud byste se chtěli divadlu věnovat, budete si muset v těchto časech na zkoušení udělat čas. PŘEDSTAVENÍ, KTERÁ JSTE MOHLI VIDĚT: 3+1 pro Erbena Polomrtvé ovzduší Duhová naděje Panda a Anička O Ošklivé princezně O Pejskovi a Kočičce Jak se žáby učily šít Jak žáby slavily narozeniny KONTAKTY: Martina Fiřtová 732 900 642 info@divadelkouzvonu.cz www.divadelkouzvonu.cz

Více

Datum konání
Typ

Více

Duhová naděje

Místo
J. Hory 1981, 27201 Kladno
Datum konání

Pohádka plná emocí a barev, příběh velkého dobrodružství o záchraně barevného světa plný písniček, radosti, přátelství a lásky, který svým poutavým vyprávěním zaujme publikum od nejmladšího po nejstaršího diváka. Přijďte si s námi vychutnat kouzlo pohádkového světa, kde je vše možné i nemožné. Nechte se unést v duhovém víru a staňte se opět na chvíli dítětem. Režie, scénář, kostýmy a masky, hudba a texty: Dominika Šťastná & Ludmila Hájková Studio ©Uni-T Records Délka: 75min Vstupné: 60,-Kč děti, 80,-Kč dospělí KLADENSKÉ DIVADÉLKO REZERVACE: www.divadelkouzvonu.cz rezervace@divadelkovuzvonu.cz Doporučujeme vstupenky rezervovat. Kapacita sálu je omezena.

Více

STEEL CITY SPRING 2020

Datum konání
Typ

Po dvou letech se na Kladno vrací ska-punkový VISION DAYS, spolu s nimi zahrají v Auto Da Fé domácí RECKLESS, legendární punkrock ze Strašic SEX DEVIANTS a nová krev na scéně thrash metalový Comander.

Více

Datum konání
Typ

Více

Datum konání
Typ

Více

GObec mapový server

GOobecJarpice.png

27. 1. Ingrid

Zítra: Otýlie

Návštěvnost stránek

049049